Rekrutacja na szkolenia w roku szkolnym 2017/2018

Serdecznie zapraszamy do rejestrowania się na szkolenia w nowym roku szkolnym. Rozpoczęliśmy zpisy na wszystkie formy, które będą dostępne w nadchodzącym roku szkolnym. Zgłoszenia przyjmujemy w Internetowym Systemie Obsługi Szkoleń. Prosimy o aktualizację danych osobowych znajdujących się na koncie każdego użytkownika ISOSa. Podanie numeru telefonu komórkowego pozwoli na przesyłanie powiadomień o rozpoczynającym się szkoleniu, na które Państwo się zapisali.


 
 

Przyjaciele Zippiego – międzynarodowy program promocji zdrowia psychicznego dla dzieci w roku szkolnym 2017-2018

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji programu Przyjaciele Zippiego, który został wpisany na listę programów profilaktyki i promocji zdrowia rekomendowanych przez Krajowe Biuro Przeciwdziałania Narkomanii, PARPA oraz ORE.

Realizacja programu w roku szkolnym 2017/2018 z nowymi grupami dzieci wiąże się z obowiązkiem zgłoszenia szkoły/placówki do Centrum Pozytywnej Edukacji i do trenera programu w ODN w Kaliszu w formie deklaracji o kontynuacji.
Zgłoszenia nowych szkół/placówek w formie zgłoszenia do programu.
Szkolenie dla nowych realizatorów programu zaplanowano na październik 2017 – zapisy w ISOS, symbol PE/01/.

Dodatkowych informacji udziela trener programu: Danuta Iwona Grzanka 62/7676309 mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:

  1. Deklaracja o kontynuacji
  2. Zgłoszenie do programu
  3. Zasady realizacji programu Przyjaciele Zippiego w 2017-2018

Więcej informacji na stronie www.pozytywnaedukacja.pl